Hızlı Görünüm

10

Hobi & oyuncak

Ahşap Okul Öncesi Oyuncak Montessori Duyusal Malzeme Öğrenme Renk Tablet # T026 #

₺77.41 ₺66.59

Etiketler: Ucuz Ahşap Okul Öncesi Oyuncak Montessori Duyusal Malzeme Öğrenme Renk Tablet # T026 #, Yüksek Kalite Ahşap Okul Öncesi Oyuncak Montessori Duyusal Malzeme Öğrenme Renk Tablet # T026 #, Çin Matematik Oyuncaklar Tedarikçiler.

• SKU: b85
  • Birim Tipi: Set
  • Paket Boyutu: 30cm x 15cm x 12cm (11.81in x 5.91in x 4.72in)

En çok satanlar

Açıklama

malzeme: Ahşap renk: Renkli erken Öğrenme ve Geliştirme bu herkes için çocuğun potansiyelini kilidini açabilir çok erken asla başlatmak için Can ve eğlenceli olmalıdır 11 çiftleri renk tabletleri: kırmızı, sarı, mavi, turuncu, yeşil, mor, kahverengi, pembe, gri, siyah ve beyaz. her renk kart kenar vardır. bu yüzden onu tutmak kolay. öğretim Amaçlı: kids ' duygu yetiştirmek için renk hakkında ve keskin gözlem yetiştirmek estetik kavramlar ve başlangıç oluşumu. boyutu: 26 cm * 10 cm * 5 cm (10.14 inç * 3.90 inç * 1.95 inç) kartı Boyutu: 7.5 cm * 4 cm * 1 cm (2.93 inç * 1.56 inç * 0.39 inç) eğitim amacı: doğrudan amaç: renk hakkında bilmek; dolaylı amaç: renk kontrast yapmak ve hazırlanması kombinasyonu, çocukların görsel gelişimini hassasiyet; kişinin renk güzelliği. miktar: 1 Adet not: nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. teşekkür ederim! paket İçeriği :( hiçbir Perakende Paketler ) 1 x renk bir kutu tablet

Ek bilgi

• Marka Adı: HBB
  • malzeme: Ahşap
  • Yaş Aralığı: > 3 yaşında
  • Model Numarası: other
  • uyarı: see information
  • Özellikler: eğitici

Değerlendirmeler (0)

Yorum Yap

12345

₺48.85 ₺35.19

Hobi & oyuncak

Ahşap Matematik Kart Dijital Eşleştirme Matematik Oyuncak Oyuncaklar Için Çocuk 3D Hayvan Karikatür Öğrenme Eğitici Kart

Özellikleri: 100% Marka Yeni ve Yüksek kaliteli. Malzeme: ahşap. Boyutu: Paket uzunluk * genişlik * yükseklik 19*22*4.5 cm, Dijital kart uzunluk * genişlik 17.5*8.5 cm Ürün NO: 432172 Dikkat: 1. renk biraz fark olabilir, çünkü bilgisayar monitörü ayarları. 2. farkı ile ölçüm yöntemi, izin lütfen 1-3 cm boyut sapma (1 cm = 0.39 inç). anlayışınız için teşekkür ederiz!!

₺183.99

Hobi & oyuncak

Çocuklar Ahşap Montessori Bulmaca Şekli Numarası Dijital Logaritma Kurulu Oyunları öğretim yardımcıları Erken Eğitim Matematik Oyuncak Çocuklar Için

-sıcak İpuçları- 1, mağazamızda Büyük Sipariş hakkında. toptan ve drop shipping hem karşıladı. toptan için, biz teklif indirim veya ücretsiz express kargo için 3-5 iş günü sürer sadece gelmesi. drop shipping için, biz doğrudan müşterilerine mal gönderebilir eğer hakkımızda herhangi bir bilgi bırakın ve olmaz istiyorum. 2, nasıl benim parsel izleyebilirsiniz? eğer senin

₺83.54

Hobi & oyuncak

Maymun Matematik Denge Ölçeği Maç Oyunu Çocuk Bebek Öğrenme Eğitici Oyuncaklar Ilginç Aritmetik öğretim yardımcıları

maymun Matematik Denge Ölçeği Maç Oyunu Çocuk Bebek Öğrenme Eğitici Oyuncaklar Ilginç Aritmetik öğretim yardımcıları ürün açıklaması başlık: Maymun eğitici Oyuncaklar Aritmetik malzeme: plastik boyutu: 26.5*26.5*8.5 cm renk: Kahverengi sarı stil: maç oyunu bu kolay bir dijital toplama ve çıkarma anlamak çocuklara yardım etmek eğlenceli eğitici oyuncaklar. ürün toplam 15 muz

Haber Bültenimize Katılın